Sukces polskiej drukarki 3D

Prestiżowy serwis 3DHubs.com przyznał naszej rodzimej drukarce 3D Zortrax M200 tytuł najlepszego urządzenia tego typu w roku 2016. Warto przypomnieć, że serwis między innymi pozwala właścicielom drukarek na przyjmowanie zleceń wydruku oraz jest największą społecznością tego typu sprzętu na świecie, zatem tytuł zdobyty przez polski produkt jest bardzo zaszczytny.

Jakie czynniki brano pod uwagę?

Podczas dokonywania wyboru brano pod uwagę między innymi jakość wydruku oraz sprzętu, niezawodność, ilość awarii, pomoc techniczną, a także koszty eksploatacji. Każdy czołowy model został oceniony przynajmniej przez kilkanaście niezależnych osób. Dzięki temu uzyskany wynik jest naprawdę miarodajny.


Drukarka zdobyła pierwsze miejsce w kategorii Plus’n’Play, co oznacza sprzęty łatwe w użyciu i gotowe do pracy zaraz po wyjęciu z pudełka. W urządzeniu doceniono niezawodność i prostotę obsługi, a także stosunek jakości do ceny. Drukarka posiadała również niski współczynnik nieudanych wydruków.
Sprzęt dostępny jest na polskim rynku i adresowany do profesjonalistów z branż potrzebujących szybkich narzędzi do prototypowania, między innymi architektów i inżynierów.