Top 5 komputerów

Przed Wami nasza subiektywna lista najlepszych laptopów. Wzięliśmy na warsztat 20 laptopów różnych firm i poddaliśmy je niezwykle zaawansowanym skomplikowanym testom, jak próba zagrania w Wiedźmina: Dziki Gon, czy porysowania obudowy pilnikiem do paznokci (tak, były takie, które to przetrwały). Przed Wami najlepsze naszym zdaniem laptopy:

W kategorii dla fanów gier wygrywa: Asus R510JX-DM149H

Podzespoły wymarzone dla gracza, procesor Intel Core i7-4720HQ a do tego grafika na Nividzie Geforce GTX 950M, a do tego matowy ekran Full HD i hybrydowy dysk twardy. Nie jest to może najlepszy laptop ze wszystkich jakie testowaliśmy, ale za taką cenę dostać takie podzespoły? Zbrodnią byłoby nie wykorzystać tego.

W kategorii dla pracoholików wygrywa: Dell Inspiron 15 (5588) 15,6′.

Dwurdzeniowy laptop na procesorze Core i3. Laptop jest lekki, dzięki czemu każdy marketingowiec, który wozi ze sobą swój sprzęt nie nabawi się przepukliny. Dodatkowo laptop jest szybki i cichy. A obudowa nie do zdarcia. Choć powodem, który zdecydował, że wybraliśmy właśnie Della jest jest gwarancja dla firm, która zakłada, że jeśli notebook zepsuje się na gwarancji to Dell wymieni go na nowy.

W kategorii dla rysowników i twórców grafiki do gier wygrywa: Lenovo Essential G50-80 15,6″

Chiński producent słynie z bardzo dobrej jakości produktów przeznaczonych dla pracy w biurze. Tym razem udało mu się stworzyć również doskonały sprzęt dla grafików komputerowych. Procesor Intel Core i3, w zupełności jak na takie potrzeby wystarcza, a spięta z nim karta graficzna Intel HD Graphics 4400 doskonale współgra z procesorem. Laptop doskonale też oddaje kolory co jest jego wielkim atutem.

W kategorii dla muzycznie zaawansowanych wygrywa: ASUS N56VV

To już drugi Asus w naszym rankingu, ale trzeba przyznać, że tajwański koncert postarał się ostatnimi czasy, aby włożyć w swoje produkty jak najlepsze części. Asus N56VV można zdecydowanie określić jako najlepszy multimedialnie komputer dostępny obecnie na rynku. Ma również jedne z najlepszych jakościowo i najgłośniejszych głośników. Każdy kto zajmuje się muzyką oraz tworzeniem filmów znajdzie w tym laptopie godnego partnera.

W kategorii najlepszy laptop dla kobiety wygrywa: MacBook Air11

Zakładamy, że kobiety to niezwykle wielofunkcyjne a przy tym piękne istoty, dlatego właśnie laptop, który da się opisać tymi słowami. I tak dochodzimy do produktów Apple, a wśród nich MacBook Air 11. Delikatny i elegancki designe połączony z całkiem zacnymi parametrami, sprawiają, że sprzęt nadaje się doskonale zarówno do pracy, jak i rozrywki.